ایمیل

ariasaanat[@]gmail.com

تلفن کارخانه

02156417038

پیام در واتساپ

3322212 - 0938

میکسر شوینده

میکسرهای شوینده
در این محتوا ابتدا به معرفی میکسر شوینده و بررسی مزایای آن در صنایع مختلف می پردازیم. سپس مهمترین انواع میکسرهای شوینده را معرفی کرده و در مورد آنها، توضیحاتی ارائه خواهیم کرد. در ادامه نکاتی در مورد خرید میکسر شوینده و قیمت آن نیز برای شما مصرف کننده عزیز ذکر خواهیم کرد.

در ادامه خواهیم خواند

میکسر شوینده چیست؟

میکسر شوینده، به عنوان یکی از مهمترین دستگاه ها و تجهیزات در زندگی روزمره بشر محسوب می شود.

تمامی مواد شوینده با استفاده از انواع مختلف این میکسرها حاصل می شوند.

شامپوها، مایع ظرفشویی و دستشویی، شوینده های مایع و… از مهمترین مواردی هستند که توسط این دستگاه ها تولید می شوند.

کیفیت و کارایی یک میکسر مواد شوینده می تواند در زندگی ما دارای اهمیت بسیاری باشد، چرا که هرچه این دستگاه ها دقیق تر و با کیفیت تر طراحی شوند، کیفیت مواد شوینده نیز افزایش خواهد یافت.

در واقع تولید یک ماده شوینده با کیفیت، در اولین گام، نیازمند فرمولاسیونی دقیق است که مو به مو اجرا شود.

میکسر شوینده

میکسر شوینده وظیفه دارد که طبق فرمولاسیون ارائه شده، مواد شیمیایی را با دوزهای مناسب با هم ترکیب کند تا یک ماده شوینده با کیفیت حاصل شود.

در مرحله بعد نیز مواد مختلط شده وارد دستگاه غربالگری شده و پس از آن برای بسته بندی و ارائه به بازار آماده می شوند.

معرفی مهمترین انواع میکسر شوینده

میکسر شوینده، در انواع و مدل های فراوانی در بازار تولید و عرضه می شوند. از مهمترین انواع میکسرها می توان به میکسرهای استلنس استیل و پلی اتیلن اشاره کرد.

این دو نوع میکسر، به دلیل کیفیت و کارایی بالا، مورد استقبال بیشتری در صنایع قرار گرفته اند. در این قسمت از محتوا سعی داریم زمینه آشنایی شما با این نوع میکسرها را فراهم کنیم. پس ما را همراهی کنید.

میکسر شوینده

• میکسر مواد شوینده استنلس

استیل: برای تولید انواع شوینده های امولسیونی مانند شامپوها، مایع های ظرفشویی و دستشویی و… از میکسر شوینده استنلس استیل استفاده می شود.

همانطور که می دانید، استیل ها موادی مقاوم در برابر سایش، خوردگی و زنگ آهن به شمار می روند. بنابراین از مناسب ترین گزینه ها برای تولید یک ماده شوینده می باشند.

جنس مخزن این میکسرها از استیل خالص بوده و دارای دوام و ماندگاری بالایی می باشند.

از طرفی این نوع میکسرهای شوینده معمولا به قطعاتی مانند گیربکس و گرمکن ترموستات نیز مجهز هستند که باعث افزایش کیفیت تولید ماده شوینده و جلوگیری از مورد آسیب قرار گرفتن دستگاه خواهند شد.

همچنین میکسر شوینده استنلس استیل، دارای پره هایی با ساختار و شکل مناسب می باشد. تا هنگام تخلیه مواد، دستگاه با مشکلی مواجه نشده و مواد را به طور کامل تخلیه کند و به سرعت برای ساخت فرمولاسیون بعدی آماده شود.

نکته ضروری و مهم در میکسرهای شوینده استنلس استیل، نبود منافذ در مخزن دستگاه است. وجود منافذ و درزها می تواند از طرفی کیفیت تولید مواد شوینده را کاهش داده و از طرف دیگر در تخلیه کامل مخزن دستگاه اشکالاتی به وجود آورد.

ویدئو میکسر شوینده :

• میکسر مواد شوینده پلی اتیلن:

میکسر پلی اتیلن شوینده، در واقع همان کارایی میکسر استیل را ارائه می دهد اما قطعه ای به عنوان گرمکن ترموستات در آن تعبیه نشده و از این لحاظ بهتر است برای فرآیندهایی استفاده شود که گرمای زیادی ایجاد نمی کنند.

اجزای تشکیل دهنده یک میکسر پلی اتیلن شوینده شامل مخزن، موتور، گیربکس، شفت و پره می باشند.

جنس مخزن این دستگاه ها نیز از پلی اتیلن است که مقاومت خوبی در برابر مواد شیمیایی از خود نشان می دهد. قیمت میکسر مواد شوینده پلی اتیلن نسبت به قیمت انواع استیل آن بسیار کمتر است.

بنابراین در صورتی که فرآیند تولید ماده در دمای بالا صورت نمی گیرد، استفاده از میکسر شوینده پلی اتیلن به صرفه تر است.

البته شایان ذکر است، میکسر شوینده استیل استنلس از نظر ضخامت بدنه، خود به ۱ نوع دسته بندی می شود.

این انواع شامل استیل تک جداره و دوجداره می باشند. بدیهی است هر دو نوع کارایی یکسانی ارائه می دهند اما مقاومت انواع دو جداره در برابر خوردگی، سایش، انفجار، احتراق و… بالاتر می باشد.

مزایای ارائه میکسر شوینده دست دوم

میکسر شوینده

بسیاری از کارگاه ها و تولیدی های کوچک سازنده مواد شوینده، امکان خرید دستگاه ها و تجهیزات نو و مدرن را ندارند زیرا ممکن است از لحاظ قیمتی برای آنها به صرفه نباشد.

ارائه میکسر شوینده دست دوم یکی از خدمات مهم در کارخانه های تولید دستگاه های شوینده می باشد که این امکان را برای تولیدی های کوچک فراهم می کند تا با پرداخت هزینه ای کمتر، دستگاهی مناسب برای تولید محصولات خود خریداری نمایند.

مجموعه آریا صنعت به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های فعال در زمینه ساخت میکسر مواد شوینده به بررسی کیفیت دستگاه های میکسر دست دوم پرداخته و با کیفیت ترین انواع میکسر شوینده دست دوم را با بهترین قیمت به مصرف کننده، عرضه می کند تا فشار مالی کمتری متوجه آنان شود.عت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

کلام آخر

با در نظر گرفتن مطالب گفته شده، می توان نتیجه گرفت که برای خرید یک میکسر شوینده مهمترین نکته دقت به کاربرد آن است.

شما مصرف کننده محترم باید در مرحله اول نیاز خود را در نظر گرفته و سپس به خرید میکسر مواد شوینده اقدام نمایید.

همانطور که گفته شد، کارخانه ها و صنایع بزرگ برای تولید مواد شوینده از میکسر های شوینده استنلس استیل استفاده می کنند زیرا این میکسرها علاوه بر دقت بالا، با داشتن کنترل گر ترموستات، میزان گرمای حاصل از فرآیند را کنترل می کنند تا خطری متوجه دستگاه نشود.

همچنین می توانید برای تولید موادی که گرمای زیادی ایجاد نمی کنند از میکسرهای پلی اتیلن استفاده کنید.

این نوع میکسرها برای کارگاه های کوچک نیز گزینه مناسبی محسوب می شوند چرا که با توجه به ظرفیت های مخزن متفاوتی که ارائه می دهند، جای کمتری اشغال خواهند کرد و برای استفاده در محیط های کوچک، کاربرد بیشتری دارند.

به هر حال نیاز است برای خرید یک میکسر شوینده مناسب برای کسب و کارتان اطلاعات لازم در مورد کارایی و کیفیت این دستگاه ها را داشته باشید.

برای اطلاع از کارایی و قیمت انواع میکسر شوینده می توانید با پشتیبانی سایت آریا صنعت ارتباط برقرار کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

مشاوران ما در این مجموعه تلاش خود را می کنند تا به سوالات شما به طور کامل پاسخ دهند.

همچنین مجموعه آریا صنعت بهترین انواع میکسرهای شوینده دست دوم را نیز ارائه می دهد که برای خرید بهترین انواع آن با مناسب ترین قیمت، می توانید به این شرکت مراجعه نمایید.

سوالات متداول میکسر شوینده

میکسر شوینده، به عنوان یکی از مهمترین دستگاه ها و تجهیزات در زندگی روزمره بشر محسوب می شود. تمامی مواد شوینده با استفاده از انواع مختلف این میکسرها حاصل می شوند.

 

میکسر شوینده، در انواع و مدل های فراوانی در بازار تولید و عرضه می شوند. از مهمترین انواع میکسرها می توان به میکسرهای استلنس استیل و پلی اتیلن اشاره کرد.

ارائه میکسر شوینده دست دوم یکی از خدمات مهم در کارخانه های تولید دستگاه های شوینده می باشد که این امکان را برای تولیدی های کوچک فراهم می کند تا با پرداخت هزینه ای کمتر، دستگاهی مناسب برای تولید محصولات خود خریداری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× درخواست سفارش